×

O mnie

Dyplom lekarza zdobyłem w 2011 r. po ukończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2018 r. ukończyłem szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej a w roku 2019 zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny. Rok wcześniej ukończyłem 3-letnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti – Aging w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Doktor Przemysław Jaczun

Doświadczenie

Doktor Przemysław Jaczun

Doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza z zakresu dwu dziedzin medycyny pozwalają mi spojrzeć na pacjenta w sposób całościowy i szeroki. Potrafię świadczyć lekarską pomoc w zakresie różnych problemów natury medycznej i estetycznej. Dbam o swój rozwój zawodowy. Ustawicznie podnoszę kwalifikacje i doskonalę umiejętności, aktywnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach oraz krajowych i zagranicznych konferencjach.

Dla osób chcących poddać się zabiegom medycyny estetycznej i chirurgii otworzyłem w Toruniu gabinet „Dr Jaczun”. Metody i techniki w nim stosowane, odpowiednia baza sprzętowa, wysoka efektywność terapii, bezpieczeństwo oraz indywidualna troska o każdego pacjenta to zalety tego niezwykłego miejsca w grodzie Kopernika. Zapewniam w nim – oprócz profesjonalnej wiedzy, doświadczenia i empatii dla trudności, z którymi pacjent się zgłasza- konkurencyjne ceny i dogodne terminy wizyt.